Дивитись аніме онлайнВсе більше людей по всьому світу полюбляють дивитися аніме онлайн. Незвичний мультиплікаційний жанр спершу здобув популярність на своїй Батьківщині, в Японії, а потім знайшов шанувальників і на Заході. Головна відмінність аніме від традиційних мультиків — орієнтація зовсім не на дітей. Звісно, є винятки (як усім відомі “Покемони”), але більшість із них створені для осіб, старших за 13 (а іноді й 18) років. Тому часто в аніме зустрічаються відверті сцени або ж сцени насилля.
Це багатосерійний тип кінопродукції, тому його зручно дивитися по порядку — за сезонами. Значно рідше це повнометражні фільми. Жанрове різноманіття аніме просто вражає! Тут і традиційні кіножанри (комедії, детективи, бойовики, драми), й особливі, характерні лише для аніме жанри (сентай, махо-сьодзьо та махо-сьонен, юрі, лолікон та безліч інших). А взагалі один фільм може відноситись одразу до кількох жанрів, тому підібрати аніме онлайн до вподоби кожному — не проблема. Тим більше, що на нашому сайті біля кожного аніме можна знайти короткий опис цього твору.
Окремо скажемо про якість відео — фактично вся аніме-продукція випускається на цифрових носіях, а отже, і аніме онлайн має просто чудову роздільну здатність та звукову доріжку. І нехай зображення емоцій у героїв навмисно-перебільшене, а на фон мультиплікатори не звертають такої уваги, як, до прикладу, американці зі студії Pixar, хороше відео — це завжди хороше відео.
Важко однозначно сказати, що спричинило таку шалену популярність аніме у світі. Кавайні персонажі? Своєрідний стиль графіки? Непередбачуваність сюжетних поворотів? Можливість доторкнутися до настільки іншої, але такої привабливої японської культури? Впевнено можна стверджувати лише одне — дивитись аніме в режимі онлайн стало цілком звичним для людей різного віку, статі і статусу.

Коментарі

Про проект

  • Авторам
  • Правила користування
  • Контакти